Menu

Fotobiomodulace

Rezervace

Fotobiomodulace

Fotobiomodulace je efektivní způsob regenerace červeným světlem v kombinaci s blízkým infračerveným světlem, případně s dalšími barevnými spektry. Klinicky ověřené vlnové délky záření zvyšují cirkulaci a syntézu buněčné energie.

Buňky, které mají dostatečný přísun fotonů, fungují správně a efektivně. Díky tomu se zvyšují přirozené metabolické procesy. Buňky jsou lépe schopny odbourávat škodlivé látky z těla, rychle a kvalitně opravovat poškozené tkáně. Fotobiomodulace obecně urychluje syntézu kolagenu i bílkovin a pomáhá buňce k lepšímu okysličení. Harmonizuje funkci orgánů a pomáhá k zdravému psychickému stavu. Pravidelná terapie fotobiomodulací v kombinaci se zdravým životním stylem přispívá k lepší regeneraci těla.

Od vrásek po závažnější nemoci, ozdravný účinek je znát v každé buňce vašeho těla.

Zdraví

Fotobiomodulace podporuje a urychluje buněčný metabolismus a regenerační procesy. Stimuluje vlastní imunitní systém těla. Vyvolává tak celkový pocit pohody a zdraví. Přispívá ke snížení bolesti a efektivně bojuje se záněty.

Stimuluje tvorbu specifických enzymů, které se podílejí na regeneraci buňky. Má také pozitivní dopad na náš lymfatický systém. Terapie světlem přispívá k tvorbě nové pojivové tkáně, tím se urychluje hojení ran. Může pomoci snížit ztuhlost a bolest kloubů i dolní části zad. Má pozitivní účinky na artritidu a osteoartrózu. Mimo jiné přispívá ke zlepšení sexuální výkonosti.

 

Sport

Po fotobiomodulační terapii sahá stále více sportovců, trenérů i fitness odborníků. Důvod je jednoduchý. Terapie světlem zvyšuje hladinu buněčné energie, která je nezbytná při sportovních výkonech i následné regeneraci.

Terapie červeným a infračervených světlem posiluje sílu, rychlost, vytrvalost a růst svalů. Kvalita sportovního výkonu se tak zvyšuje a svalstvo je následně méně unavené. Fotobiomodulace předchází bolestivým zánětům a pomáhá s rehabilitační terapií po úrazech.

Krása

Světelná terapie je jedna z neúčinnějších metod přírodního ošetření pleti bez chemikálií, UV záření nebo nadměrného tepla. Červené, modré a infračervené vlnové délky podporují růst kolagenu a redukují známky stárnuti pleti.

Pokožka vystavovaná pravidelně fotobiomodulaci se vyznačuje lepším prokrvením kapilár, které přivádí kyslík a živiny do kožních buněk. Pleť je tak svěží, působí mladistvě a zdravě. Zlepšuje se krevní oběh a zkracuje doba hojení. Je to skvělý nástroj pro řešení akné, ekzémů i psoriázy.

 

Kontraindikace

Vyvarovat terapie by se měli lidé léčící se s rakovinou, těhotné ženy, osoby s kardiostimulátorem a epilepsií.

 

Fotobiomodulace nenahrazuje lékařské ošetření. Jedná se o podpůrný prostředek pro zdravý životní styl. V případě nemoci a zdravotních potíží konzultujte svůj zdravotní stav s lékařem, kterému důvěřujete.

Přijďte si do Salonu Diossa zregenerovat tělo a uvolnit mysl!

Na fotobiomodulaci je nutné se předem objednat buď v online rezervačním systému nebo telefonicky na čísle 737 804 840 nebo e-mailem na adrese masaze@apet.cz

Rezervace

Ceník

Ošetření světlem vlnové délky 630 + 660 nm červeného světla a 830 + 850 nm blízkého
infračerveného světla (NIR) certifikovaným panelem Nuovo Therapy Pulse.

Fotobiomodulace 10 min (v rámci masáže)  150 Kč 10 min
Fotobiomodulace 10 min (samostatně) 300 Kč 10 min
Permanentka na 10 ošetření (10 min) 1 500 Kč 10 × 10 min

 

Při objednávce přes rezervační systém nebo nákupu dárkového poukazu či permanentky přes e-shop můžete službu uhradit platební kartou on-line.

Navštivte nás nebo zavolejte

Lenka Vítková
Studio Diossa
Hrubého 11
612 00 Brno – Královo Pole

IČ: 04337786

 

Facebook

Tel.: 737 804 840
e-mail: masaze@apet.cz
www.apet.cz