Menu

Kosmetika Monika

Kosmetické ošetření pro ženy i muže, Epilace obličeje i těla, Ošetření celulitidy,Hammam pleťové a tělové orientální terapie,Aromaterapie

O mně

Jsem kosmetička a čarodějka, která pomáhá vyčistit, uvolnit a omladit nejen Vaše tělo.

Moje celoživotní práce ve zdravotnictví mi dala velké zkušenosti. Bohužel jsem postrádala osobní kontakt a přístup. Nyní o Vás, Vaši duši i pokožku můžu pečovat od hlavy až k patě.

Rozhodně mi záleží na výsledku a Vaší spokojenosti. Celý život jsem zasvětila práci s lidmi a věřím, že mojí vizitkou více než slova, jsou Vaše rozzářené tváře.

KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ

Kompletní kosmetické ošetření všech typů pleti kosmetikou FOR LIFE & Madaga, masáž obličeje, krku, dekoltu. Mikromasáž očního okolí, úprava obočí, barvení řas a obočí, depilace voskem Lycon, zábal rukou. Můžete si vybrat z celé řady kosmetických procedur přímo pro Vaši pleť.

 

EPILACE LYCON

Precizně jemná epilace/depilace krémovými vosky

provádím epilaci obličeje, celého těla, včetně brazilské depilace

Nemusíme se již starat o jakékoliv podráždění díky použití těch nejkvalitnějších přírodních ingrediencí, nízké teplotě tání a mimořádným výživovým vlastnostem těchto vosků. Vosky jsou nezvykle pružné, ohebné a lehko uchopitelné.

Unikátní vosky LYCON efektivně odstraňují chloupky již od délky 1mm a vždy dosáhnou výsledku celkově hladké pokožky! Celý systém je navržen tak, aby ošetření bylo efektivní a bezbolestné!

Epilační vosky, vyvinuté speciálně pro citlivé oblasti jako obličej, podpaží a třísla. Má proto větší efekt než Depilace, protože chloupky začnou znovu růst až po několika týdnech.

 

OŠETŘENÍ CELULITIDY   (BODY WRAPS)

Anticellulite SPA – Program proti celulitidě, založen na kombinaci látek z mořských řas a bylin, které se řadí k nejúčinnějším na světě a na ověření jejich účinků byly provedeny četné průkazné klinické studie. Aplikace je prováděna nanesením speciálního krému a následnou kompresní bandáží za pomocí neprodyšné folie.

Anticelulitidní masáž a zábal

Tento postup má výborné výsledky nejen v samotném vyhlazení celulitidy, ale také ve formování postavy, ve zlepšení kvality pokožky, povzbuzení lymfatického systému a pomáhá odstranění únavy a otoků nohou. Pres aktivuje lymfatické cévy a žilní oběh a odplavuje toxické látky zadržované v těle. Zábal zasahuje břicho,hýždě, celé dolní končetiny

Zmírnění, či úplné odstranění celulitidy je dlouhodobou záležitostí a vyžaduje pravidelnou péči v kosmetickém salonu a účinnost zvýšíte i domácím ošetřením a také dodržováním doporučení.

Účinky: detoxikace a posílení imunity, odstranění zadržováné vody v těle, prevence otoků, cévní gymnastika, zeštíhlují a zmenšují obvod stehen a nohou, modelují postavu, zlepšují tok lymfy, prokrvují a omlazují pokožku, snížení únavy, stimulace krevního oběhu, podpora hubnutí, částečné odstranění celulitidy, lipolitický účinek

 

HAMMAM PLEŤOVÉ A TĚLOVÉ TERAPIE & AROMATERAPIE

Nezapomenutelné rozmazlování, omamná vůně exotiky, pocit výjimečné péče. Pleťové, tělové ošetření a aromaterapie Yasmínka představuje rituál plný vůní, jedinečných masážních technik. Při práci využívám zkrášlující a zároveň relaxační účinky květových hydrolátů, vonných olejů, léčivých jílů, masek, krémů, sér, díky nimž se Vaše pleť rozjasní, viditelně omládne a zkrásní. Zažijete tělesný a duševní odpočinek. Čistě přírodní, Aromaterapeutická kosmetika  vyrobena na základě tradičních receptur. Také ošetření nohou, ošetření křečové žíly, metličky

 

CENÍK A POPIS SLUŽEB

Ceník a popis služeb najdete na:

https://studiomony.cz/

https://www.facebook.com/kosmetika.StudioMony/