Menu

Ruské masáže – BRAND MASÁŽE

O mně

K dispozici vám jsou moje zlaté ruce, energie a svéráznost. Neustále se vzdělávám a zdokonaluji, navštěvuji nové kurzy a workshopy. Je to moje cesta k Vám!

RUSKÁ MASÁŽ

Co si pod tímto pojmem vlastně představit? A jak se odlišuje v porovnání s masážemi, které přicházejí z jiných koutů světa nebo od klasické české varianty? I když nedosahuje ruská masáž popularity švédské masáže, alespoň pokud jde o západ Evropy, v domácím prostředí je velmi populární. Má hodně společného se sportovními masážemi a jejím cílem je naprosté uvolnění svalů, které vede k odstranění bolesti, zlepšení imunity a v neposlední řadě také prospěje nervové soustavě.

URČENA NEJEN PRO AKTIVNÍ SPORTOVCE

V porovnání s masážemi, na které jsme zvyklí od českých masérů, je tato pojatá více sportovně.
Nakonec, využívají ji také profesionální sportovci a zaměřuje se hlavně na části těla, které masírovaného bolí. Ruská masáž je komplexní a působí na celé tělo, pomoci může prakticky každému.
Kromě hnětení a vibrací se při této formě masáže využívá tzv. ruční perkuse, která je i součástí švédské masáže. Rychlé údery zápěstím obou rukou na střídačku, technika je podobná bubnování na ruční bubínek.
Perkusní terapii využívali už maséři antického Říma, Číny i starých Slovanů, velmi ji uznával i otec lékařství Hippokrates. Dokáže totiž uvolnit svalová vlákna až třicetkrát lépe než klasická masáž, snižuje ztuhlost a bolestivost, v neposlední řadě také umožní efektivnější regeneraci svalů z důvodu výrazně lepšího prokrvení.

BERE SI TO NEJLEPŠÍ Z OKOLNÍCH VLIVŮ

Ruská masáž v kombinaci s rukama šikovné masérky může přinést opravdu zajímavé výsledky hned napoprvé. Jde o celostní masáž, která má za sebou dlouhý vývoj a vzala si to nejlepší z celého světa.
Věnuje se všem orgánům, každé části těla – působí celostně, ne jenom na konkrétní partie těla jako třeba masáž na švédský způsob. Může pomoci zlepšit astma a další onemocnění dýchacích cest, odbourat stres a pocit úzkosti, podpoří metabolismus a trávení, působí blahodárně například i na bolesti kloubů a bolestivý syndrom karpálního tunelu. Bude tedy vhodná i pro seniory nebo malé děti, je neinvazivní a doporučuje se například i při zkrácených svalech nebo po rekonvalescenci po operacích. Snížení krevního tlaku, zlepšení průtoku lymfy, to jsou další benefity s ruskou masáží úzce propojené.
Ovlivní člověka na všech úrovních, dokáže pracovat s emocemi, energiemi, ale také samotným fyzickým tělem. Dojde k vyplavení endorfinů, díky čemuž se uvolní napětí a zmírní se i pocit bolesti, ať už přichází odkudkoliv. Klasická ruská masáž bere maximálně v potaz anatomii člověka, který ji přijímá – široký repertoár různých technik pak dává masérům zajímavé možnosti. Dlouholetý vývoj, a to nejlepší z okolních vlivů je sázkou na jistotu, s ruskou masáží se budete cítit o pár let mladší…

POPIS SLUŽEB

a daší nabídka

  • Masér pro sportovní a rekondiční masáže (2019)
  • Anticelulitidní masáž (2020)
  • Baby masáž a masáž pro těhotné (2020)
  • Lymfatická masáže (2020)
  • Baňkování (2020)
  • Medová detoxikační masáž (2020)
  • Aromaterapeutická masáž (2020)

Úvod

Natalia Symonova
ČESKÁ REPUBLIKA, BRNO

IČ: 08524921
+420 702 527 063 (Viber)
+420 778 723 509 (WhatsApp)

https://www.brandmassage.cz/